Gamze Perde ve Ev Tekstili

http://gamzeperde.Sirinevlerport.com
Gamze Perde ve Ev Tekstili
42
Fetih Cad. No:6Merkez,34100
+90 (212) 552 43 77Kurulduğumuz günden bu güne dek, daha iyiye doğru ilerlemek düsturuyla hareket eden firmamız, işçiliğimizde ve kalitemizde Avrupa standartlarını yakalamaya çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesi, bizlere duydukları güvenden ve kaliteli hizmet alma isteğinden ileri gelmektedir.

Toptan ve perakende perde, tül, mefruşat ve ev tekstili ürünleri satışında müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutup, kaliteyi, güveni, verimliliği ve zamanı doğru kullanmayı kendimize ilke haline getirmiş ve verdiğimiz sözleri her zaman yerine getirmeyi bir borç bilmişizdir.

Perde ve ev tekstili konusunda zerafet, kalite, kullanılabilirlik, dayanıklılık, temiz işçilik en çok dikkat ettiğimiz noktalardır.

Katlama, Store, Zebra, Dikey, Mekanizmalı ve bir çok perde çeşitlerini, sizlere kalite konusunda Türkiye'nin en iyi ürünlerini sunmakta olan Brillife, Taç, Carella, Vidente, Minelux, İnci Brode ile çalışmaktayız.

Ayrıca Perde Yıkama hizmeti olarak da %100 memnun kalacağınız hizmetimizle sizleri beklemekteyiz.
28903Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri İstanbul'un her yerine montaj, servis ve keşif hizmetimiz vardır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Kurulduğumuz günden bu güne dek, daha iyiye doğru ilerlemek düsturuyla hareket eden firmamız, işçiliğimizde ve kalitemizde Avrupa standartlarını yakalamaya çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesi, bizlere duydukları güvenden ve kaliteli hizmet alma isteğinden ileri gelmektedir.Toptan ve perakende perde, tül, mefruşat ve ev tekstili ürünleri satışında müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutup, kaliteyi, güveni, verimliliği ve zamanı doğru kullanmayı kendimize ilke haline getirmiş ve verdiğimiz sözleri her zaman yerine getirmeyi bir borç bilmişizdir.Perde ve ev tekstili konusunda zerafet, kalite, kullanılabilirlik, dayanıklılık, temiz işçilik en çok dikkat ettiğimiz noktalardır.Katlama, Store, Zebra, Dikey, Mekanizmalı ve bir çok perde çeşitlerini, sizlere kalite konusunda Türkiye'nin en iyi ürünlerini sunmakta olan Brillife, Taç, Carella, Vidente, Minelux, İnci Brode ile çalışmaktayız.Ayrıca Perde Yıkama hizmeti olarak da %100 memnun kalacağınız hizmetimizle sizleri beklemekteyiz.
Firmanızı Ekleyin

Sirinevlerport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 4 firma yer almaktadır.